Поздоровлення в прозі хлопцеві з днем Валентина

Коли ти поруч зі мною, я злітаю на сьоме небо від щастя, і більшого мені не треба. Ти зробив мене шалено щасливою, задоволеною і радісною. Коли ми разом, я насолоджуюся кожною миттю, проведеною з тобою і це прекрасно. Нехай у нашому житті все так і залишається, чи стане в мільйон разів краще.

День святого Валентина – неповторний, особливий свято. Нехай моє привітання також стане для тебе особливим! Бажаю відчути в душі всепоглинаючу пристрасть і випробувати чарівне почуття любові. Нехай він зробить тебе щасливим, змусить серце битися швидше, а очі – сяяти чудесним світлом!

У День святого Валентина щиро бажаю тобі яскравих і незабутніх емоцій, чарівної любовної історії і високого злету душі! Здорово, якщо наше життя вимірюється не кількістю вдихів і видихів, а митями, коли від почуттів перехоплює подих! Нехай і у тебе захоплює дух від почуття любові!

У День святого Валентина дарую тобі паперове сердечко-валентинку із щирими побажаннями. Але знай, що моє серце – справжнє і живе! Воно наповнене любов’ю до тебе, б’ється заради тебе, сподівається на взаємність і відвертість. Бережи його, не загуби, цінуй кожен момент, який дарує нам любов!

Дорогий, я не можу знайти своє серце. Ти не знаєш куди воно поділося? Не лайся я знаю, що весь час що-небудь втрачаю… Ах, так згадала! Воно знаходиться в твоїх руках. Я тебе люблю і вітаю з Днем святого Валентина!

Скільки теплих слів хочеться сказати тобі, мій дорогий, в День святого Валентина! Я вважаю небесною благодаттю той факт, що мені в чоловіки дістався саме ти! Як це прекрасно бути коханою! Як легко жити, коли поруч є людина, яка тебе розуміє і підтримує! Бажаю тобі міцного здоров’я та успіхів у всіх починаннях!

Знаєш, зовсім недавно, ще якихось пару десятків років тому ми навіть не знали про те, що існує такий День закоханих, день святого Валентина. Тепер всі з задоволенням обмінюються валентинками, загодовують один одного шоколадом і навіть цілуються під омелою – якщо знайдуть її в середині лютого. Але мені здається, що і зараз, і тоді найголовніше було те, як ти ставишся до своєї половинки. Щирість почуттів перевіряється не солодощами і не листівками, а зовсім іншими речами, які неможливо ні помацати, ні прочитати, ні спробувати. Вітаю тебе, але хочу сказати: для мене день святого Валентина, День закоханих і взагалі будь-який день – це зайвий привід побачити тебе і сказати: «Я тебе люблю!»

Коханий, почуття ллються через край! Не тому, що сьогодні День всіх закоханих, а тому що я дійсно дуже сильно тебе люблю! Але раз вже сьогодні свято, то хочу побажати тобі найміцнішого в світі здоров’я і самого безмежного щастя! Нехай святий Валентин оберігає тебе від усіх неприємностей і дарує тобі позитивні емоції!

День святого Валентина – прекрасне свято! Він зігрітий любов’ю мільйонів люблячих сердець і несе натхнення в кожен дім! Вітаю тебе з цим чудовим святом і щиро бажаю зустріти свою другу половинку і прожити з нею довге і щасливе життя! Нехай всі твої мрії збуваються!