Привітання своїми словами з Різдвом

Що станеться, якщо у Різдво широко відчинити двері або вікно? Напевно, увірветься холод або, того веселіше – порив хуртовини огорне все мереживом сніжинок! Але дива у ніч Різдва навіть не потрібно відкритого запрошення, адже воно просто не може обійти стороною будинок такого чудового людини і неодмінно обернеться для вас довгоочікуваним і довговічним щастям!

У ніч Різдва на гілочках ялинки завмерли не тільки яскраві іграшки і зелені голочки, але й іскорки чарівництва, ті самі, що крихкими метеликами вириваються з наших мрій і прагнуть знайти втілення у реальному світі, щоб ми стали щасливішими… Тихенько, щоб не злякати диво, я вітаю вас і бажаю, щоб все прекрасне, загадане в цю ніч – збулося, щоб життя була чудовою казкою!

Свято свят мирно єднає нас і дає нам щасливе час у колі нашої родини. Дозвольте собі бути наповненими чарами Різдва і провести щасливі свята з коханими! Різдво називають також святом любові, який не без підстави. Кожен повинен робити все, щоб бути добрим до своїх побратимів!

Різдво – особливе свято, воно сповнене затишку і бажання чуда, адже ми всі в глибині душі віримо в диво, здатне в одну мить змінити наше життя на краще… Вітаючи вас, побажаю не тільки мріяти, але й впевнено, з посмішкою і натхненням йти до своїх мрій, втілювати їх і ставати щасливішими день від дня!

У різдвяний вечір ми особливо жадаємо суспільства тих, хто нам дорогий, адже що може бути прекрасніше, ніж розділити ці чарівні миті порівну з ними? Я вітаю вас із Різдвом, а також щиро бажаю жити у злагоді з любов’ю, знаходити кращі хвилинки для рідних і, ні про що не шкодуючи, просто жити щасливо!

Вітаю з Новим Роком і Різдвом! Нехай ці чарівні ночі принесуть багато радості і створять позитивний настрій на все життя! Бажаю в наступному році легко долати труднощі, впевнено йти до своєї мети і отримувати задоволення від життя! Не забувай своїх друзів, і вони завжди допоможуть тобі в скрутну хвилину!

Різдво – дивне свято. Його шалено люблять діти і дорослі, немовлята і люди похилого віку, чоловіки і жінки. Тому хочеться в цей чарівний день побажати всім здоров’я, щастя і душевного затишку. Нехай цих три складових ніколи не залишають вашу життєву картину, яку ви розмалюєте тільки яскравими фарбами!

Привіт! Багато людей в світле свято Різдва Христового бажають один одному удачі, любові, щастя, благополуччя, успіхів. Але хай тебе це побажають інші, а зі свого боку я хочу побажати тільки одного – міцного здоров’я! Адже коли ти здоровий, то щастя і любов – це всього лише справа часу 🙂 З Різдвом!

Привіт! Вітаю тебе з наступаючим Різдвом! Деякі недовірливі люди кажуть, що цей рік може стати останнім в історії людства, кінець року і все таке… Нехай і далі так думають, а ми будемо оптимістами 🙂 Бажаю тобі залишатися красивою, яскравою, незвичайною, доброю і милою дівчиною. Зі святом, дорога!