Привітання своїми словами з Днем Перемоги

З Днем Перемоги, моя хороша і улюблена бабуся! Я вітаю тебе з цим урочистим днем. Ти пройшла війну, вогонь і кулі, але залишилася такою ж веселою і безтурботною, як у своєму далекому дитинстві. Нехай твої зморшки завжди випромінюють веселим і щирим сміхом, моя рідна!

Бабуся моя ненаглядна! У День Перемоги я низько вклоняюся тобі в ноги, бо ти зробила великий подвиг під час війни. Ти не побоялася захищати свій будинок у той час, коли навколо тебе літали бомби розривалися гранати. Так не побоїмося ж ми, твої внуки і правнуки, стати на коліна перед тобою й сказати тобі «дякую».

Дідусь! Дозволь мені від усього серця обійняти тебе і подарувати букет квітів в День Перемоги. Це день, коли ти і твої соратники змогли прогнати ворога з нашої землі. Хай лунають салюти по всій країні. Нехай люди ніколи не забувають тих, хто грудьми захищав свої майбутні покоління від загарбників.

Хочу привітати свою бабусю з великим Днем Перемоги. Це найбільший прорив в історії нашого, тепер вже колишнього Радянського Союзу. Бабуся, 9 травня для тебе – не свято, а данина пам’яті померлим під час війни. У хвилини скорботи не забувай, будь ласка, що у тебе є улюблені онуки, готові захистити тебе в скрутну хвилину.

Вітаю тебе, дідусю, з Днем Перемоги! У цей день ми з тобою згадаємо твою молодість і заспіваємо військові пісні в честь пам’яті тих, хто став жертвою в годину війни. Ти з сумом згадую ті далекі роки. Я бажаю тобі тільки хороших спогадів і вічного миру на нашій з тобою землі.

Моя хороша, моя ласкава, добра бабуся! Вітаю тебе з 9 травня, мій ангел-охоронець. Своїми ніжними, легкими крилами ти захищала потомство, як поранена птиця захищає своє гніздо від звірів. Ти змогла протистояти ворогові і не стати жертвою в тій війні. Живи вічно, моя хороша і дай Бог тобі здоров’я.

В час війни ви демобілізували всі ваші внутрішні сили і грудьми стали на захист нашої Батьківщини, дорогі ветерани. Ми хочемо низько вклонитися вам за те, що ви не злякалися ворога, а стали протистояти йому. Ви забезпечили нам мир та спокій, за що ми вам дякуємо від щирого серця. Живіть вічно!

Війна… Війна… Яке страшне слово! Улюблені наші ветерани! Серце просто розривається, як подумаєш про те, що ви пережили в ті хвилини, коли вперше почули це жахливе слово. Але ви не розгубилися і стали захищати нашу Батьківщину, за що ми – ваші онуки і правнуки – вам дуже вдячні. Спасибі вам!

Ми хочемо привітати наших улюблених ветеранів з Днем Перемоги. Нехай їх закривавлені серця, обпалені війною, назавжди забудуть ті роки, коли вони своїми грудьми встали на захист нашої Батьківщини. Нехай вони пам’ятають тільки радість від перемоги, радість від того, що вони прогнали ворога і відстояли честь Батьківщини.

Я вітаю тебе з мирним небом, зі співом птахів і ароматом квітів, з дитячим сміхом і щастям бути вільними. Я вітаю тебе з тим, що багато років тому наш народ зробив подвиг і подолав війну, заради життя і її продовження. Я вітаю тебе з Днем Перемоги! Нехай пам’ять про події Великої Вітчизняної Війни не дозволить нам не любити життя.

Я від щирого серця вітаю вас з Днем Великої перемоги, який подарував нам свободу і мир. У цей день ми висловлюємо глибоку повагу до всіх героям, які наближали цей день як могли. Хочеться побажати Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя. Зі святом!

Милий мій, рідний, мій ласкавий і добрий дідусь! Дозволь мені міцно обійняти тебе в цей великий день – День Перемоги над далеким ворогом. Коли німецькі загарбники захопили нашу Батьківщину, ти не розгубився і разом з іншими солдатами встав на захист своєї землі. Я приклоняюся перед тобою.

Я присвячую свою полум’яну промову нашим дорогим, шановним ветеранам. Ви зробили велику справу, ви пройшли всі біди і тяжкості війни, захистили нас від ворога. Ви подарували мир нашій країні. Бажаю вам міцного здоров’я і довгих років радості і безтурботного щастя. Мирного неба нам всім над головою!

Мій хоробрий дідусь! Я пишаюся тим, що ношу твою фамілію і з гордістю розповідаю своїм одноліткам, як ти йшов на війну. Я захоплююсь твоїми подвигами і ніколи не забуду твій геройський вчинок. Щастя тобі, рідний мій. Вітаю тебе з Днем Перемоги. Нехай цей день нагадає тобі лише хороші хвилини твоєї молодості.

Я хочу сьогодні віддати шану своєму дідусеві. У день 9 травня я прийду до нього, щоб привітати його і побажати йому міцного-міцного здоров’я. Знаю, він дуже зрадіє, побачивши мене. Чи Не про це він мріяв у той час, коли над головою пролітали кулі? Побажаю йому багато радості, мирного неба над головою.

Моя улюблена бабуся! Від усього серця хочу привітати тебе з Днем Перемоги над гіркою далекій війною. Ти, не знаючи втоми і не відчуваючи своїх ніг, як могла, допомагала пораненим в бою. Ночі не спала, лише б вони жили. Я молюся за тебе, моя рідна, ти жертвувала собою заради здоров’я інших. Так будь же здорова!

Дорогі наші ветерани! Ми від щирого серця хочемо привітати вас з цим святом – Днем Перемоги. Ви стояли горою за своє майбутнє потомство, відстоювали честь нашої великої Батьківщини. Ви захищали нас, берегли і плекали. Будьте вічно щасливі і здорові, дорогі наші! Нехай у ваших серцях буде тільки радість.

Чим більше років проходить з тієї важкої пори, тим більше висвітлюється в історичній пам’яті народу (і, насамперед, простої людини) всі велич Перемоги. Ми, вдячні нащадки героїв Великої Вітчизняної війни, завжди будемо пам’ятати ратний подвиг тих, хто в часи випробувань відстояв право нашого народу на свободу і незалежність. Вічна слава героям фронтовиків і трудівників тилу! Вічна пам’ять полеглим! У це велике свято дозвольте побажати всім нинішнім ветеранам здоров’я, бадьорості і оптимізму! Низький уклін і вічна пам’ять всім, хто живе і пішов від нас героям.