Привітання на 50 років у прозі

Ви вже прожили пів століття і побачили багато дивовижних речей, які відбувалися навколо Вас. Тепер Вам пора відпочивати і в’язати теплі шкарпетки для своїх онуків! З Ювілеєм Вас!

Між 18 і 19 ти прожила прекрасні 32 роки. Бажаю наступний рік, між дев’ятнадцятьма і двадцятьма, прожити так само плідно і цікаво, радуючи друзів і близьких вже тим, що ти завжди поруч і твоє душевне тепло завжди підтримає у важку хвилину. Ніколи не змінюйся, ми любимо тебе саме такий!

Кордон. Таке звучне, багато значуще слово. Момент переходу одного в інше. У нашому випадку ми маємо перехід кількості в якість. П’ятдесят років наділяють людину мудрістю досвіду, не позбавляючи його енергії юності. Хочеться побажати ювіляру багаторічного рівноваги цих полярних станів. Нехай ніколи не закінчиться твоя золота середина!

50 – це час посмішок! У цей прекрасний день від усієї душі вітаємо тебе! Бажаємо тобі всього, чого тільки можна побажати: приємного оточення, любові і поваги! Нехай тривоги на шляху не зустрічаються, все збудеться, про що мріється! Любові, щастя, добра! Прожити ще стільки ж років, без горя, нещасть і бід!

Вітаємо вас сьогодні, наш улюблений Ювіляр! Ми сьогодні всі бажаємо Вам ясного неба, яскравого сонця, щоб ви не ставали старше, а тільки молодели! А якщо життя задасть вам важкі ребуси, ви з легкістю розгадаєте, адже це той вік, коли «молодість вже знає, а зрілість ще може», доля тягне і обіцяє, а щастя поруч крутиться! З ювілеєм у цей прекрасний день!

Вам сьогодні 50, а це свідчення того, що у Вас є життєва мудрість, дорогоцінний досвід. Але, напевно, в душі Вам не більше 20-ти. Це видно по Ваших іскристим очам і завзятою посмішці. Продовжуйте радіти кожному дню, нехай друзі, близькі завжди дарують Вам компліменти і свою щиру любов!

П’ятдесят – яка чудова і важлива дата! Золою ювілей! Золота середина! Ось вже стали дорослі і діти, а тепер і онуки не дають тобі нудьгувати, вони потребують уваги і турботи. І коли вони відвідують улюблену бабусю, ти з задоволенням, заново переживаєш ці приємні миті, як коли то ти також дбала про своїх дітей. Люба моя, живи на всі сто! Бери від життя все найсвітліше і найкраще, що вона дає! Нехай твої очі світяться від щастя, а в серці живе любов. Нехай всі птахи світу співають сьогодні, бо сьогодні твій ювілей! Вір в краще, коли тобі важко. Смійся, коли хочеться сумувати. Кажуть життя це гра, де хтось виграє, а хтось програє. Якщо це правда, я бажаю тобі тільки перемог! Від душі вітаю!

Я від усього серця хочу привітати тебе з ювілеєм! Ти пройшов стільки всього дивного, цікавого і незвичайного, але все тільки починається. Ти став мудрішими, досвідченішими, розумніше, тому зможеш дивитися на все з іншого боку, чого я тобі від душі бажаю. Зі святом!